Yenisahra Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ataşehir Su Tesisatçısı  >>  Yenisahra Tesisat – 0532 384 77 07

Yenisahra Tesisat – 0532 384 77 07Yenisahra Tesisat – 0532 384 77 07Yenisahra Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Yenisahra su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Yenisahra su kaçak tespiti, Yenisahra tıkanıklık açma, Yenisahra musluk tamiri ve Yenisahra klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Yenisahra Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Yenisahra tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Yenisahra sifon ya da Yenisahra gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Yenisahra sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmYenisahratedir.

Yenisahra bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Yenisahra Su Kaçak Tespiti
 • Yenisahra Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Yenisahra Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Yenisahra Taharet Musluğu Tamiri
 • Yenisahra Klozet Sifonu Tamiri
 • Yenisahra Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Yenisahra Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Yenisahra Gömme Rezervuar Tamiri
 • Yenisahra Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Yenisahra Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Yenisahra Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Yenisahra Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Yenisahra Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Yenisahra Su Deposu Montajı
 • Yenisahra Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yenisahra Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seYenisahrak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Yenisahra Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Yenisahra tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Yenisahra Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Yenisahra Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Yenisahra rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Yenisahra Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Yenisahra Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Yenisahra Tesisat

Yenisahra Tesisat