Yeşilce Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Kağıthane Su Tesisatçısı  >>  Yeşilce Tesisat – 0532 384 77 07

Yeşilce Tesisat – 0532 384 77 07Yeşilce Tesisat – 0532 384 77 07Yeşilce Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Yeşilce su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Yeşilce su kaçak tespiti, Yeşilce tıkanıklık açma, Yeşilce musluk tamiri ve Yeşilce klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Yeşilce Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Yeşilce tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Yeşilce sifon ya da Yeşilce gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Yeşilce sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Yeşilce bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Yeşilce Su Kaçak Tespiti
 • Yeşilce Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Yeşilce Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Yeşilce Taharet Musluğu Tamiri
 • Yeşilce Klozet Sifonu Tamiri
 • Yeşilce Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Yeşilce Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Yeşilce Gömme Rezervuar Tamiri
 • Yeşilce Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Yeşilce Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Yeşilce Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Yeşilce Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Yeşilce Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Yeşilce Su Deposu Montajı
 • Yeşilce Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yeşilce Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seYeşilcek malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Yeşilce Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Yeşilce tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Yeşilce Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Yeşilce Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Yeşilce rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Yeşilce Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Yeşilce Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.