Yahya Kemal Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Kağıthane Su Tesisatçısı  >>  Yahya Kemal Tesisat – 0532 384 77 07

Yahya Kemal Tesisat – 0532 384 77 07Yahya Kemal Tesisat – 0532 384 77 07Yahya Kemal Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Yahya Kemal su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Yahya Kemal su kaçak tespiti, Yahya Kemal tıkanıklık açma, Yahya Kemal musluk tamiri ve Yahya Kemal klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Yahya Kemal Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Yahya Kemal tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Yahya Kemal sifon ya da Yahya Kemal gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Yahya Kemal sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Yahya Kemal bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Yahya Kemal Su Kaçak Tespiti
 • Yahya Kemal Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Yahya Kemal Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Yahya Kemal Taharet Musluğu Tamiri
 • Yahya Kemal Klozet Sifonu Tamiri
 • Yahya Kemal Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Yahya Kemal Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Yahya Kemal Gömme Rezervuar Tamiri
 • Yahya Kemal Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Yahya Kemal Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Yahya Kemal Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Yahya Kemal Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Yahya Kemal Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Yahya Kemal Su Deposu Montajı
 • Yahya Kemal Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yahya Kemal Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seYahya Kemalk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Yahya Kemal Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Yahya Kemal tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Yahya Kemal Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Yahya Kemal Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Yahya Kemal rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Yahya Kemal Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Yahya Kemal Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Yahya Kemal Tesisat

Yahya Kemal Tesisat