Yukarı Dudullu Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Ümraniye Su Tesisatçısı  >>  Yukarı Dudullu Tesisat – 0532 384 77 07

Yukarı Dudullu Tesisat – 0532 384 77 07Yukarı Dudullu Tesisat – 0532 384 77 07Yukarı Dudullu Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Yukarı Dudullu su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Yukarı Dudullu su kaçak tespiti, Yukarı Dudullu tıkanıklık açma, Yukarı Dudullu musluk tamiri ve Yukarı Dudullu klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Yukarı Dudullu Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Yukarı Dudullu tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Yukarı Dudullu sifon ya da Yukarı Dudullu gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Yukarı Dudullu sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Yukarı Dudullu bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Yukarı Dudullu Su Kaçak Tespiti
 • Yukarı Dudullu Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Yukarı Dudullu Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Yukarı Dudullu Taharet Musluğu Tamiri
 • Yukarı Dudullu Klozet Sifonu Tamiri
 • Yukarı Dudullu Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Yukarı Dudullu Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Yukarı Dudullu Gömme Rezervuar Tamiri
 • Yukarı Dudullu Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Yukarı Dudullu Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Yukarı Dudullu Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Yukarı Dudullu Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Yukarı Dudullu Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Yukarı Dudullu Su Deposu Montajı
 • Yukarı Dudullu Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yukarı Dudullu Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seYukarı Dudulluk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Yukarı Dudullu Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Yukarı Dudullu tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Yukarı Dudullu Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Yukarı Dudullu Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Yukarı Dudullu rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Yukarı Dudullu Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Yukarı Dudullu Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Yukarı Dudullu Tesisat

Yukarı Dudullu Tesisat