Zeynep Kamil Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Üsküdar Su Tesisatçısı  >>  Zeynep Kamil Tesisat – 0532 384 77 07

Zeynep Kamil Tesisat – 0532 384 77 07Zeynep Kamil Tesisat – 0532 384 77 07Zeynep Kamil Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Zeynep Kamil su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Zeynep Kamil su kaçak tespiti, Zeynep Kamil tıkanıklık açma, Zeynep Kamil musluk tamiri ve Zeynep Kamil klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Zeynep Kamil Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Zeynep Kamil tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Zeynep Kamil sifon ya da Zeynep Kamil gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Zeynep Kamil sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Zeynep Kamil bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Zeynep Kamil Su Kaçak Tespiti
 • Zeynep Kamil Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Zeynep Kamil Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Zeynep Kamil Taharet Musluğu Tamiri
 • Zeynep Kamil Klozet Sifonu Tamiri
 • Zeynep Kamil Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Zeynep Kamil Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Zeynep Kamil Gömme Rezervuar Tamiri
 • Zeynep Kamil Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Zeynep Kamil Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Zeynep Kamil Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Zeynep Kamil Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Zeynep Kamil Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Zeynep Kamil Su Deposu Montajı
 • Zeynep Kamil Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Zeynep Kamil Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seZeynep Kamilk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Zeynep Kamil Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Zeynep Kamil tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Zeynep Kamil Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Zeynep Kamil Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Zeynep Kamil rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Zeynep Kamil Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Zeynep Kamil Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Zeynep Kamil Tesisat

Zeynep Kamil Tesisat