Zübeyde Hanım Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sultangazi Su Tesisatçısı  >>  Zübeyde Hanım Tesisat – 0532 384 77 07

Zübeyde Hanım Tesisat – 0532 384 77 07Zübeyde Hanım Tesisat – 0532 384 77 07Zübeyde Hanım Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Zübeyde Hanım su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Zübeyde Hanım su kaçak tespiti, Zübeyde Hanım tıkanıklık açma, Zübeyde Hanım musluk tamiri ve Zübeyde Hanım klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Zübeyde Hanım Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Zübeyde Hanım tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Zübeyde Hanım sifon ya da Zübeyde Hanım gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Zübeyde Hanım sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Zübeyde Hanım bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Zübeyde Hanım Su Kaçak Tespiti
 • Zübeyde Hanım Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Zübeyde Hanım Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Zübeyde Hanım Taharet Musluğu Tamiri
 • Zübeyde Hanım Klozet Sifonu Tamiri
 • Zübeyde Hanım Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Zübeyde Hanım Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Zübeyde Hanım Gömme Rezervuar Tamiri
 • Zübeyde Hanım Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Zübeyde Hanım Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Zübeyde Hanım Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Zübeyde Hanım Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Zübeyde Hanım Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Zübeyde Hanım Su Deposu Montajı
 • Zübeyde Hanım Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Zübeyde Hanım Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seZübeyde Hanımk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Zübeyde Hanım Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Zübeyde Hanım tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Zübeyde Hanım Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Zübeyde Hanım Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Zübeyde Hanım rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Zübeyde Hanım Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Zübeyde Hanım Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Zübeyde Hanım Tesisat

Zübeyde Hanım Tesisat