Bağlarçeşme Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Esenyurt Su Tesisatçısı  >>  Bağlarçeşme Tesisat – 0532 384 77 07

Bağlarçeşme Tesisat – 0532 384 77 07Bağlarçeşme Tesisat – 0532 384 77 07Bağlarçeşme Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Bağlarçeşme su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Bağlarçeşme su kaçak tespiti, Bağlarçeşme tıkanıklık açma, Bağlarçeşme musluk tamiri ve Bağlarçeşme klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Bağlarçeşme Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Bağlarçeşme tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Bağlarçeşme sifon ya da Bağlarçeşme gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Bağlarçeşme sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Bağlarçeşme bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Bağlarçeşme Su Kaçak Tespiti
 • Bağlarçeşme Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Bağlarçeşme Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Bağlarçeşme Taharet Musluğu Tamiri
 • Bağlarçeşme Klozet Sifonu Tamiri
 • Bağlarçeşme Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Bağlarçeşme Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Bağlarçeşme Gömme Rezervuar Tamiri
 • Bağlarçeşme Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Bağlarçeşme Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Bağlarçeşme Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Bağlarçeşme Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Bağlarçeşme Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Bağlarçeşme Su Deposu Montajı
 • Bağlarçeşme Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bağlarçeşme Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seBağlarçeşmek malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Bağlarçeşme Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Bağlarçeşme tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Bağlarçeşme Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Bağlarçeşme Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Bağlarçeşme rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Bağlarçeşme Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Bağlarçeşme Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Bağlarçeşme Tesisat

Bağlarçeşme Tesisat