Cankurtaran Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Cankurtaran Tesisat – 0532 384 77 07

Cankurtaran Tesisat – 0532 384 77 07Cankurtaran Tesisat – 0532 384 77 07Cankurtaran Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Cankurtaran su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Cankurtaran su kaçak tespiti, Cankurtaran tıkanıklık açma, Cankurtaran musluk tamiri ve Cankurtaran klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Cankurtaran Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Cankurtaran tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Cankurtaran sifon ya da Cankurtaran gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Cankurtaran sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Cankurtaran bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Cankurtaran Su Kaçak Tespiti
 • Cankurtaran Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Cankurtaran Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Cankurtaran Taharet Musluğu Tamiri
 • Cankurtaran Klozet Sifonu Tamiri
 • Cankurtaran Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Cankurtaran Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Cankurtaran Gömme Rezervuar Tamiri
 • Cankurtaran Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Cankurtaran Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Cankurtaran Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Cankurtaran Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Cankurtaran Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Cankurtaran Su Deposu Montajı
 • Cankurtaran Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cankurtaran Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seCankurtarank malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Cankurtaran Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Cankurtaran tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Cankurtaran Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Cankurtaran Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Cankurtaran rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Cankurtaran Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Cankurtaran Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Cankurtaran Tesisat

Cankurtaran Tesisat