Emin Sinan Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Emin Sinan Tesisat – 0532 384 77 07

Emin Sinan Tesisat – 0532 384 77 07Emin Sinan Tesisat – 0532 384 77 07Emin Sinan Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Emin Sinan su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Emin Sinan su kaçak tespiti, Emin Sinan tıkanıklık açma, Emin Sinan musluk tamiri ve Emin Sinan klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Emin Sinan Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Emin Sinan tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Emin Sinan sifon ya da Emin Sinan gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Emin Sinan sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Emin Sinan bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Emin Sinan Su Kaçak Tespiti
 • Emin Sinan Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Emin Sinan Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Emin Sinan Taharet Musluğu Tamiri
 • Emin Sinan Klozet Sifonu Tamiri
 • Emin Sinan Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Emin Sinan Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Emin Sinan Gömme Rezervuar Tamiri
 • Emin Sinan Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Emin Sinan Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Emin Sinan Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Emin Sinan Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Emin Sinan Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Emin Sinan Su Deposu Montajı
 • Emin Sinan Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Emin Sinan Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seEmin Sinank malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Emin Sinan Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Emin Sinan tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Emin Sinan Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Emin Sinan Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Emin Sinan rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Emin Sinan Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Emin Sinan Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Emin Sinan Tesisat

Emin Sinan Tesisat