Çifte Havuzlar Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Esenler Su Tesisatçısı  >>  Çifte Havuzlar Tesisat – 0532 384 77 07

Çifte Havuzlar Tesisat – 0532 384 77 07Çifte Havuzlar Tesisat – 0532 384 77 07Çifte Havuzlar Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Çifte Havuzlar su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Çifte Havuzlar su kaçak tespiti, Çifte Havuzlar tıkanıklık açma, Çifte Havuzlar musluk tamiri ve Çifte Havuzlar klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Çifte Havuzlar Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Çifte Havuzlar tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Çifte Havuzlar sifon ya da Çifte Havuzlar gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Çifte Havuzlar sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Çifte Havuzlar bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Çifte Havuzlar Su Kaçak Tespiti
 • Çifte Havuzlar Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Çifte Havuzlar Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Çifte Havuzlar Taharet Musluğu Tamiri
 • Çifte Havuzlar Klozet Sifonu Tamiri
 • Çifte Havuzlar Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Çifte Havuzlar Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Çifte Havuzlar Gömme Rezervuar Tamiri
 • Çifte Havuzlar Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Çifte Havuzlar Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Çifte Havuzlar Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Çifte Havuzlar Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Çifte Havuzlar Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Çifte Havuzlar Su Deposu Montajı
 • Çifte Havuzlar Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Çifte Havuzlar Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seÇifte Havuzlark malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Çifte Havuzlar Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Çifte Havuzlar tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Çifte Havuzlar Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Çifte Havuzlar Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Çifte Havuzlar rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Çifte Havuzlar Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Çifte Havuzlar Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Çifte Havuzlar Tesisat

Çifte Havuzlar Tesisat