Denizköşkler Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Avcılar Su Tesisatçısı  >>  Denizköşkler Tesisat – 0532 384 77 07

Denizköşkler Tesisat – 0532 384 77 07Denizköşkler Tesisat – 0532 384 77 07Denizköşkler Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Denizköşkler su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Denizköşkler su kaçak tespiti, Denizköşkler tıkanıklık açma, Denizköşkler musluk tamiri ve Denizköşkler klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Denizköşkler Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Denizköşkler tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Denizköşkler sifon ya da Denizköşkler gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Denizköşkler sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Denizköşkler bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Denizköşkler Su Kaçak Tespiti
 • Denizköşkler Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Denizköşkler Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Denizköşkler Taharet Musluğu Tamiri
 • Denizköşkler Klozet Sifonu Tamiri
 • Denizköşkler Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Denizköşkler Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Denizköşkler Gömme Rezervuar Tamiri
 • Denizköşkler Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Denizköşkler Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Denizköşkler Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Denizköşkler Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Denizköşkler Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Denizköşkler Su Deposu Montajı
 • Denizköşkler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Denizköşkler Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seDenizköşklerk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Denizköşkler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Denizköşkler tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Denizköşkler Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Denizköşkler Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Denizköşkler rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Denizköşkler Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Denizköşkler Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Denizköşkler Tesisat

Denizköşkler Tesisat