Gümüşpala Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Avcılar Su Tesisatçısı  >>  Gümüşpala Tesisat – 0532 384 77 07

Gümüşpala Tesisat – 0532 384 77 07Gümüşpala Tesisat – 0532 384 77 07Gümüşpala Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Gümüşpala su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Gümüşpala su kaçak tespiti, Gümüşpala tıkanıklık açma, Gümüşpala musluk tamiri ve Gümüşpala klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Gümüşpala Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Gümüşpala tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Gümüşpala sifon ya da Gümüşpala gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Gümüşpala sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Gümüşpala bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Gümüşpala Su Kaçak Tespiti
 • Gümüşpala Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Gümüşpala Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Gümüşpala Taharet Musluğu Tamiri
 • Gümüşpala Klozet Sifonu Tamiri
 • Gümüşpala Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Gümüşpala Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Gümüşpala Gömme Rezervuar Tamiri
 • Gümüşpala Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Gümüşpala Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Gümüşpala Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Gümüşpala Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Gümüşpala Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Gümüşpala Su Deposu Montajı
 • Gümüşpala Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Gümüşpala Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seGümüşpalak malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Gümüşpala Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Gümüşpala tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Gümüşpala Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Gümüşpala Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Gümüşpala rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Gümüşpala Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Gümüşpala Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Gümüşpala Tesisat

Gümüşpala Tesisat