Mimar Hayrettin Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Mimar Hayrettin Tesisat – 0532 384 77 07

Mimar Hayrettin Tesisat – 0532 384 77 07Mimar Hayrettin Tesisat – 0532 384 77 07Mimar Hayrettin Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Mimar Hayrettin su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Mimar Hayrettin su kaçak tespiti, Mimar Hayrettin tıkanıklık açma, Mimar Hayrettin musluk tamiri ve Mimar Hayrettin klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Mimar Hayrettin Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Mimar Hayrettin tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Mimar Hayrettin sifon ya da Mimar Hayrettin gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Mimar Hayrettin sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Mimar Hayrettin bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Mimar Hayrettin Su Kaçak Tespiti
 • Mimar Hayrettin Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Mimar Hayrettin Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Mimar Hayrettin Taharet Musluğu Tamiri
 • Mimar Hayrettin Klozet Sifonu Tamiri
 • Mimar Hayrettin Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Mimar Hayrettin Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Mimar Hayrettin Gömme Rezervuar Tamiri
 • Mimar Hayrettin Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Mimar Hayrettin Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Mimar Hayrettin Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Mimar Hayrettin Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Mimar Hayrettin Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Mimar Hayrettin Su Deposu Montajı
 • Mimar Hayrettin Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Mimar Hayrettin Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seMimar Hayrettink malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Mimar Hayrettin Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Mimar Hayrettin tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Mimar Hayrettin Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Mimar Hayrettin Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Mimar Hayrettin rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Mimar Hayrettin Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Mimar Hayrettin Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Mimar Hayrettin Tesisat

Mimar Hayrettin Tesisat