Eski Habipler Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Sultangazi Su Tesisatçısı  >>  Eski Habipler Tesisat – 0532 384 77 07

Eski Habipler Tesisat – 0532 384 77 07Eski Habipler Tesisat – 0532 384 77 07Eski Habipler Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Eski Habipler su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Eski Habipler su kaçak tespiti, Eski Habipler tıkanıklık açma, Eski Habipler musluk tamiri ve Eski Habipler klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Eski Habipler Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Eski Habipler tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Eski Habipler sifon ya da Eski Habipler gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Eski Habipler sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Eski Habipler bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Eski Habipler Su Kaçak Tespiti
 • Eski Habipler Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Eski Habipler Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Eski Habipler Taharet Musluğu Tamiri
 • Eski Habipler Klozet Sifonu Tamiri
 • Eski Habipler Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Eski Habipler Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Eski Habipler Gömme Rezervuar Tamiri
 • Eski Habipler Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Eski Habipler Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Eski Habipler Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Eski Habipler Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Eski Habipler Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Eski Habipler Su Deposu Montajı
 • Eski Habipler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Eski Habipler Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seEski Habiplerk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Eski Habipler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Eski Habipler tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Eski Habipler Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Eski Habipler Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Eski Habipler rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Eski Habipler Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Eski Habipler Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Eski Habipler Tesisat

Eski Habipler Tesisat