Firuzköy Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Avcılar Su Tesisatçısı  >>  Firuzköy Tesisat – 0532 384 77 07

Firuzköy Tesisat – 0532 384 77 07Firuzköy Tesisat – 0532 384 77 07Firuzköy Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Firuzköy su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Firuzköy su kaçak tespiti, Firuzköy tıkanıklık açma, Firuzköy musluk tamiri ve Firuzköy klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Firuzköy Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Firuzköy tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Firuzköy sifon ya da Firuzköy gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Firuzköy sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Firuzköy bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Firuzköy Su Kaçak Tespiti
 • Firuzköy Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Firuzköy Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Firuzköy Taharet Musluğu Tamiri
 • Firuzköy Klozet Sifonu Tamiri
 • Firuzköy Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Firuzköy Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Firuzköy Gömme Rezervuar Tamiri
 • Firuzköy Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Firuzköy Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Firuzköy Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Firuzköy Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Firuzköy Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Firuzköy Su Deposu Montajı
 • Firuzköy Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Firuzköy Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seFiruzköyk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Firuzköy Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Firuzköy tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Firuzköy Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Firuzköy Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Firuzköy rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Firuzköy Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Firuzköy Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Firuzköy Tesisat

Firuzköy Tesisat