Molla Hüsrev Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Molla Hüsrev Tesisat – 0532 384 77 07

Molla Hüsrev Tesisat – 0532 384 77 07Molla Hüsrev Tesisat – 0532 384 77 07Molla Hüsrev Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Molla Hüsrev su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Molla Hüsrev su kaçak tespiti, Molla Hüsrev tıkanıklık açma, Molla Hüsrev musluk tamiri ve Molla Hüsrev klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Molla Hüsrev Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Molla Hüsrev tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Molla Hüsrev sifon ya da Molla Hüsrev gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Molla Hüsrev sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Molla Hüsrev bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Molla Hüsrev Su Kaçak Tespiti
 • Molla Hüsrev Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Molla Hüsrev Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Molla Hüsrev Taharet Musluğu Tamiri
 • Molla Hüsrev Klozet Sifonu Tamiri
 • Molla Hüsrev Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Molla Hüsrev Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Molla Hüsrev Gömme Rezervuar Tamiri
 • Molla Hüsrev Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Molla Hüsrev Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Molla Hüsrev Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Molla Hüsrev Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Molla Hüsrev Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Molla Hüsrev Su Deposu Montajı
 • Molla Hüsrev Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Molla Hüsrev Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seMolla Hüsrevk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Molla Hüsrev Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Molla Hüsrev tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Molla Hüsrev Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Molla Hüsrev Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Molla Hüsrev rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Molla Hüsrev Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Molla Hüsrev Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Molla Hüsrev Tesisat

Molla Hüsrev Tesisat