Sinanoba Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Büyükçekmece Su Tesisatçısı  >>  Sinanoba Tesisat – 0532 384 77 07

Sinanoba Tesisat – 0532 384 77 07Sinanoba Tesisat – 0532 384 77 07Sinanoba Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Sinanoba su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Sinanoba su kaçak tespiti, Sinanoba tıkanıklık açma, Sinanoba musluk tamiri ve Sinanoba klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Sinanoba Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Sinanoba tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Sinanoba sifon ya da Sinanoba gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Sinanoba sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmSinanobatedir.

Sinanoba bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Sinanoba Su Kaçak Tespiti
 • Sinanoba Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Sinanoba Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Sinanoba Taharet Musluğu Tamiri
 • Sinanoba Klozet Sifonu Tamiri
 • Sinanoba Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Sinanoba Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Sinanoba Gömme Rezervuar Tamiri
 • Sinanoba Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Sinanoba Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Sinanoba Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Sinanoba Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Sinanoba Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Sinanoba Su Deposu Montajı
 • Sinanoba Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sinanoba Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Sinanoba Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Sinanoba tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Sinanoba Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Sinanoba Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Sinanoba rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Sinanoba Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Sinanoba Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Sinanoba Tesisat

Sinanoba Tesisat