Sıracevizler Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Su Tesisat Servisi  >>  Sıracevizler Tesisat – 0532 384 77 07

Sıracevizler Tesisat – 0532 384 77 07Sıracevizler Tesisat – 0532 384 77 07Sıracevizler Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Sıracevizler su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Sıracevizler su kaçak tespiti, Sıracevizler tıkanıklık açma, Sıracevizler musluk tamiri ve Sıracevizler klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Sıracevizler Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Sıracevizler tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Sıracevizler sifon ya da Sıracevizler gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Sıracevizler sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Sıracevizler bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Sıracevizler Su Kaçak Tespiti
 • Sıracevizler Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Sıracevizler Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Sıracevizler Taharet Musluğu Tamiri
 • Sıracevizler Klozet Sifonu Tamiri
 • Sıracevizler Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Sıracevizler Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Sıracevizler Gömme Rezervuar Tamiri
 • Sıracevizler Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Sıracevizler Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Sıracevizler Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Sıracevizler Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Sıracevizler Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Sıracevizler Su Deposu Montajı
 • Sıracevizler Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Sıracevizler Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seSıracevizlerk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Sıracevizler Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Sıracevizler tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Sıracevizler Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Sıracevizler Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Sıracevizler rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Sıracevizler Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Sıracevizler Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Sıracevizler Tesisat

Sıracevizler Tesisat