Yavuz Sultan Selim Tesisat – 0532 384 77 07

Ana Sayfa  >>  Fatih Su Tesisatçısı  >>  Yavuz Sultan Selim Tesisat – 0532 384 77 07

Yavuz Sultan Selim Tesisat – 0532 384 77 07Yavuz Sultan Selim Tesisat – 0532 384 77 07Yavuz Sultan Selim Tesisat – 0532 384 77 07 firması olarak tesisat ile ilgili her türlü konuda yardıma hazırız.

Yavuz Sultan Selim su tesisat bünyesinde bulunan anlaşmalı Yavuz Sultan Selim su kaçak tespiti, Yavuz Sultan Selim tıkanıklık açma, Yavuz Sultan Selim musluk tamiri ve Yavuz Sultan Selim klozet tamiri ekipleri ile hizmet vermektedir.

Yavuz Sultan Selim Bölgesinde Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Herhangi bir hasar aldığında, günlük yaşamı olumsuz bir şekilde etkileyen klozetlerin tamiri, ev şartlarında bir Yavuz Sultan Selim tesisat ustasına gerek kalmadan yapılabilir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, problemi iyi bir şekilde teşhis etmek ve gerekli tamir aletlerine sahip olmaktır. Günümüzde klozetler, klozet arkası Yavuz Sultan Selim sifon ya da Yavuz Sultan Selim gömme rezervuar olarak adlandırılan temel iki rezervuar ile kullanılmakadır. Bunlar dışında asma Yavuz Sultan Selim sifon tamiri ya da klozet arkası asma sifon tamiri de gerek duyulabilen yaklaşımlardandır ancak bu yapılar tercih edilmemektedir.

Yavuz Sultan Selim bölgesinde sunulan hizmetlerimizden bazıları aşağıdaki şekildedir.

 • Yavuz Sultan Selim Su Kaçak Tespiti
 • Yavuz Sultan Selim Tıkanıklık Açma ve Kanal Temizleme
 • Yavuz Sultan Selim Banyo ve Mutfak Batarya Tamiri
 • Yavuz Sultan Selim Taharet Musluğu Tamiri
 • Yavuz Sultan Selim Klozet Sifonu Tamiri
 • Yavuz Sultan Selim Çamaşır Makinesi Tesisatı
 • Yavuz Sultan Selim Bulaşık Makinesi Tesisatı
 • Yavuz Sultan Selim Gömme Rezervuar Tamiri
 • Yavuz Sultan Selim Kalorifer Tesisatı Tamiri
 • Yavuz Sultan Selim Doğalgaz Ocak Bağlantısı
 • Yavuz Sultan Selim Kombi, Termosifon, Şofben Montajı
 • Yavuz Sultan Selim Pimaş Hattı Tamir ve Bakımı
 • Yavuz Sultan Selim Petek Temizliği ve Petek Bakımı
 • Yavuz Sultan Selim Su Deposu Montajı
 • Yavuz Sultan Selim Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yavuz Sultan Selim Klozet iç takım değişimi

Alt musluk depo bağlantısını gevşetin
Alt musluktan, sifon deposuna giden bağlantının somun kısmını, boru anahtarı ya da pense ile gevşetin. Bazı somunlar pas nedeniyle zor açılabilir.

Depo gövdesindeki vidaları gevşetin

İkinci aşamada, depoyu klozetin üzerine bağlayan vidaları gevşetmektir. Pense ile bu vidaları sökerken dikkatli olmak gerekmektedir. Zira seYavuz Sultan Selimk malzeme hassastır ve kırılabilir. Depo vidaları alındıktan sonra, kapağına dikkat etme suretiyle depoyu alabilirsiniz. Bu esnada depo içindeki şamandıraya da hassas yaklaşmalısınız.

Yavuz Sultan Selim Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanmış tuvaleti açma konusunda kullanabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenler içinde ise, pompa kullanarak tuvalet tıkanıklığını açmak geliyor. Ev şartlarında, usta çağırmadan önce kendi imkanlarınızla Yavuz Sultan Selim tuvalet tıkanıklıklarını nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız sizin için adım adım bir rehber hazırladık.

Yavuz Sultan Selim Tuvalet taşmasına karşı önlem alın

Yavuz Sultan Selim Tuvalet tıkanıklığını tamir ederken, ilk etapta tuvalet taşmasına karşı hazırlık yapmalısınız. Sifona basmanızın ardından su gitmiyorsa, kesinlikle tekrar sifona basmamalısınız. Fazla sifon çekmek taşmaya neden olabilir. Bunun yerine, Yavuz Sultan Selim rezervuar kapağı açılarak suyun akmasını sağlayan tıkaç kapatılabilir. Bu da, rezervuara suyun akmasını durdurur. Rezervuar içindeki su temizdir dolayısı ile elinizi sokabilirsiniz.

Yavuz Sultan Selim Sirke ve karbonat ile klozet açma

Tıkanmış klozetlere karşı kullanılan bir diğer yöntem ise karbonat ve sirkedir. Bu yöntemde, 1 çay bardağı miktarında karbonat, 1 su bardağı kadar sirke ve kaynar su bir kaba dökülür. Bu karışım klozete dökülür ve 2-3 saat kadar beklenir, bu karışım organik bir madde klozeti tıkadıysa, onu eritmek için işe yarar. Ancak başka bir yabancı cisim varsa, etkili olmayacaktır.

Yavuz Sultan Selim Kimyasal karışım ile klozet açma

Klozeti açma konusunda son yöntem, kimyasal karışım kullanmaktır. Bu yöntem, klozeti tıkayan madde tuvalet kağıdı, ped, izmarit ya da saç gibi maddelerse onları eritmek için ideal olacaktır. Kimyasal tuvalet açıcı döküldükten sonra en az 1 gece bekletilir. Bu süreçte tuvalet kesinlikle kullanılmamalıdır ve kimyasalın çıkardığı koku solunmamalıdır. Bu işlem ile ilgili yaşanabilecek hiçbir olumsuzluğun sorumluluğunu kabul etmiyoruz.

Yavuz Sultan Selim Tesisat

Yavuz Sultan Selim Tesisat